מיושקה שמאות מקרקעין - מס רכישה

ייעוץ חינם

מיושקה שמאות מקרקעין - מס רכישה

מושקה שמאות מקרקעין שמאות מקרקעין, נזקים, ייעוץ וליווי בתחום הנדל"ן

שמאי מקרקעין בבאר שבע

מחפשים שמאי בבאר שבע?

קצת על באר שבע

נתחיל מכך שמדובר בעיר שהיא מבוקשת מאוד למגורים, לכן מחירי הנדל"ן נמצאים בעלייה מתמדת, עדות לכך היא הביקוש הרב לשמאי מקרקעין בבאר שבע. כמו כן, בעיר ישנם סטודנטים רבים והגירה לעיר, דבר שמשפיע על מחירי השכירות והנכסים.
כמה דברים נוספים שכדאי לדעת על העיר באר שבע: היא עיר מחוז בדרום ישראל, מהערים הגדולות בישראל באוכלוסייתה, והשנייה בישראל בגודל שטחה. שכונות העיר שונות זו מזו בשל גורמים מגוונים, השכונות נבנו במרחק גדול מאוד זו מזו, ונפרשו על פי שטח נרחב, הדבר אפשר בהמשך את התרחבותן, ומאפשר בנייה אף כיום בשכונות הוותיקות.

שמאי מקרקעין בבאר שבע יבחן את הנכס ויבצע אומדן שווי לנכס בהשוואה לשכונה שבו נמצא הנכס, למיקום הנכס, לשטח הנכס, מצב תכנוני של הנכס, מצב משפטי של הנכס.
כמובן שהיתרון בבחירת שמאי מקרקעין בבאר שבע, זאת העובדה שהוא מכיר את ההיסטוריה של הנכסים ויודע להתנהל היטב מול הרשויות המקומיות.

תפקידו של שמאי מקרקעין בבאר שבע

שמאי מקרקעין בבאר שבע לאחר שיבחן את כל הנתונים של הנכס נשוא השומה יאמוד את ערך הנכס תוך שימוש בשיטות הבאות להערכת שווי הנכס: גישת ההשוואה, גישת העלות/ חילוץ וגישת היוון ההכנסות, הגישה או שילוב השיטות שיקבע השמאי בהתאם לסוג הנכס הנישום כגון: דירה, משרד, מסחר, תעשייה ומלאכה ועוד. ראוי לציין שלעיתים יהיו הבדלים בגישות בין שמאי מקרקעין שונים – ישנם שמאי מקרקעין בבאר שבע שייתנו הערכה גבוהה יותר וכאלו שייתנו הערכה נמוכה יותר.

 

באילו מקרים שמאי מקרקעין בבאר שבע יכול לסייע?

שמאי מקרקעין בבאר שבע יוכל לסייע לכם בכל סוגי העסקאות: קנייה, מכירה, השקעה, פירוק שיתוף במקרקעין, אומדן עלויות לצורך מס שבח ועוד….
ישנם מקרים רבים בהם משקיעים לא נעזרים בשמאי מקרקעין או נעזרים בשמאי מקרקעין בשלב מאוחר של העסקה, הדבר יכול להתבטא בנזק של עשרות ואף מאות אלפי שקלים.
כל עסקת נדל"ן מחייבת בדיקה מקיפה כבר בשלב הראשוני – כן ניתן להימנע מקשיים רבים, ביניהם גם כאלו שיכולים ליצור עיכוב משמעותי בביצוע העסקה.

 

 

שלושת הגישות, השוואה, עלות והיוון ההכנסות מדמות את חשיבת השוק:

  • גישת ההשוואה היא הדמיה של חשיבת רוכש ומוכר סבירים, אשר רואים לנגד עיניהם את החלופות, שהם הנכסים הדומים לנכס הנישום, באותו השוק שאליו הוא משתייך.
  • גישת היוון ההכנסות היא הדמיה של חשיבת המוכרים והרוכשים, אשר מכמתים באופן כלכלי את כדאיות הרכישה או המכירה וזאת על ידי היוון זרם ההכנסות הצפויות במהלך חיי הנכס.
  • גישת העלות היא הדמיה של חשיבת המוכרים והרוכשים, אשר רואים בנכס המוצע למכירה כאלטרנטיבה להקמת נכס דומה.

שמאי דירות שהוא שמאי מקרקעין לעיתים משלב בין שלושת הגישות או מבצע בקרה לסבירות השווי ובדיקת פערים בין השווים.

לקריאה נוספת בנושא הערכת שווי דירה/ הערכת שווי נכס.

חייגו אלינו וקבלו הצעת מחיר 053-3091775

שמאי מקרקעין בראשון לציון שמאי בראשון שמאי מקרקעין בראשון לציון

השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם

מי אנחנו ?

משרד מושקה שמאות מקרקעין מנוהל על ידי גל מושקה, שמאי מקרקעין מוסמך, יועץ נדל"ן וחבר בלשכת שמאי מקרקעין.

דילוג לתוכן